ZAPRASZAM NA NOWE FORUM http://mta-moneylife.c0.pl/index.php

http://mta-moneylife.c0.pl/index.php

Nie jesteś zalogowany na forum.

#1 2017-11-19 21:29:01

Dez123
Moderator
Dołączył: 2017-11-16
Liczba postów: 9
WindowsChrome 62.0.3202.94

Rekrutacja do San Andreas Police Departament Listopad 2017/2018

Nick:
SID:
Imię:
Wiek:
Czas przegrany na serwerze:
Coś o sobie: [Minimum 3 zdania]
Czy masz jakieś doświadczenie w SAPD? :
Dlaczego akurat SAPD ?:

Offline

#2 2017-11-19 21:35:13

Kuba12
Użytkownik
Dołączył: 2017-11-19
Liczba postów: 3
WindowsChrome 62.0.3202.94

Odp: Rekrutacja do San Andreas Police Departament Listopad 2017/2018

Nick:KubuS
SID:452
Imię:Kuba
Wiek:14
Czas przegrany na serwerze:10h
Coś o sobie: [Minimum 3 zdania]Jestem Kuba Wiek 14 Ogarnięta Miła Osoba Postarałem się Napisać Podanko I Zrobię to!! Najlepszy Serwer RPG Postaram Się Dostać do SAPD.Bardzo lubię sport piłkę nożną ! Jestem wysoki  i często gram na tym serwerze! Bardzo jara mnie praca natury jestem 'poprawnym' chłopakiem. 90% ze mnie to sprawiedliwość i 10% głupota. Lecz na ogół jestem miły i szczęśliwy. Czasem jestem nieznośny ,ale to tylko czasem. Uwielbiam takie gry jak właśnie Cs:Go ,połowę mojego serca oddałem piłce nożnej. Jestem koleżeński i pomysłowy. Często nawiązuję nowe znajomości i bardzo to lubię. Jestem wstydliwy ale tylko przy nowo poznanych ludziach.
Przy ziomkach jestem szalony, wnerwiający czasem i ogólnie jestem zupełnie inny niż inni mężczyźni. Po prostu lepiej mi idzie rozmowa z dziewczyną niż z chłopakiem. Mam więcej koleżanek. Dla nieznajomych jestem raczej otwarty negatywnie. Mam własny świat, na świat patrze przez różowe okulary, nie było takiej rzeczy żeby była mogła mi popsuć humorek. Każdy mówi że jestem szalony (to nie prawda) i dowcipny i nie odpuszczam jak się na coś uprę to to muszę zrobić. I ogólnie jestem w miarę fajny, dobry, optymistyczny mam poczucie humoru. Mam dobre zachowanie w moim życiu, i praktycznie niczego się nie boje. Gdy byłem mały chciałem zostać strażakiem jednak to się zmieniło gdy zacząłem kopać  mało się uczyłem, dopiero zdałem sobie sprawę że moje życie się zaczyna i od gimnazjum miałem dobre oceny, raz mi się pasek na świadectwie pojawił, szkoła to złe i dobre czasy i zachęcam was do uczenia się bo to potem się przyda w dalszym życiu. Moje hobby to informatyka oraz jak wspomniałem piłka nożna. Czasami jeżdżę na deskorolce ( tylko gdy mi się nudzi). . Umiem  jestem też którym jeżdżę dla przyjemności po moim miasteczku =). Mam opanowaną matematykę oraz polszczyznę i nie posiadam dysleksji.
Dlaczego akurat SAPD ?:bo Lubię Patrole,Pościgi,itd Kocham was i chcę dołączyć w szeregi SAPD i Zdobyć Doświadczenie! i Najlepszy Serwer RPG MONEY LIFE Chcę Się Dostać DO ASAPD i Zdać Akademie i Dostać się Do SAPD

Offline

#3 2017-11-19 21:36:18

ssss
Użytkownik
Dołączył: 2017-11-13
Liczba postów: 8
WindowsChrome 62.0.3202.94

Odp: Rekrutacja do San Andreas Police Departament Listopad 2017/2018

Nick:ss
SID:159
Imię:kamil
Wiek:16
Czas przegrany na serwerze:30
Coś o sobie: [Minimum 3 zdania] jestem kamil mieszkam we wschowie chodzie do Liceum klasa 2
Czy masz jakieś doświadczenie w SAPD? :tak bo grałem na jednym serwerze w SDSA to znaczy straz miejska
Dlaczego akurat SAPD ?:Dlaczego ja chciałbym dlatego ze lubie byc policjantem znam sie troche nad tym.Jeżeli jest to mozliwe to jak najbardzie chciałbym [sred])

Offline

#4 2017-11-19 21:40:34

yavoo
Użytkownik
Dołączył: 2017-11-19
Liczba postów: 15
WindowsOpera 49.0.2725.39

Odp: Rekrutacja do San Andreas Police Departament Listopad 2017/2018

Nick: Gram pod nickiem yavoo.
SID: Dzisiaj zacząłem swoją przygodę  z serwerem 525.
Imię: Nazywam się Krystian.
Wiek: Mam 14 lat.
Czas przegrany na serwerze: 0.75h, wiem to mało ale będzie z dniem na dzień więcej.
Coś o sobie: [Minimum 3 zdania] Nazywam się Krystian, mam 14 lat. Mieszkam w Krakowie dokładniej w Nowej Hucie
Interesuje się kilkoma rzeczami, m.in. grafika, gry oraz sport.
Opowiem Wam historię o grach, resztę opowiem Wam w moim przywitaniu które za niedługo się pojawi.
Tak więc gry, zaczęło się jak miałem kilka lat, moją pierwszą grą była "Bomb It" była to gra przeglądarkowa.
Grałem w nią z bratem albo sam, ale do sedna, mój brat oglądał minecrafta jak byliśmy mali, zawsze zapraszał
mnie do wspólnego oglądania tych odcinków, nie jarało mnie to - aż do czasu, gdy zobaczyłem, że gość gra z innym typem
Tak mnie to zafascynowało, że postanowiłem oglądać, skończyło się że go pobrałem! [dblpt]D Grając długo w minecrafta poznałem kolegę
długo z nim grałem, gadaliśmy na skype, aż on zadał pytanie "Ej grasz w GTA SA?", nie wiedziałem kompletnie co to za gra, zapytałem się, on mi
dał linka do pobrania i wtedy! Pobrałem GTA SA wraz z wirusami ehh warto było.  Grając już w minecrafta oraz gta sa, oglądałem cs 1.6
pierwsza strzelanka multi player, pobrałem ją bez zastanowienia. Pamiętam ten czas gdy 1 raz poszedłem po stronie TT do trupiarni
z samym glockiem i dostałem w plecy.
Do dziś gram przez to w MTA, Minecraft oraz CS 1.6 jak i zarówno GO.
Po dokładniejszą historię oczekujcie!
Czy masz jakieś doświadczenie w SAPD? : Tak, nie jednokrotnie SAPD, US Army ASA itd itp. nie raz byłem takich frakcji liderem.
Jestem osobą która umie odgrywać RP, działać w współpracy itd itp.
Dlaczego akurat SAPD ?: Ponieważ odkąd są frakcje zawsze jarałem się POLICJĄ, oraz wojskiem. W przyszłości mam zamiar iść do wojska ;D
Ale tak na poważnie, ponieważ umiem odgrywać RP, pracować w grupie, potrafię jeździć - to wszystko jest potrzebne w SAPD [dblpt])
Lubię policję w grach, lubię zwalczać tą "złą" stronę gier, chociaż nie raz robię jakieś RP zamieszkę by mieli coś robić SAPD oraz żebym się nie nudził.

Offline

#5 2017-11-19 21:43:24

Mrkewciu
Użytkownik
Dołączył: 2017-11-19
Liczba postów: 1
Windows 7Chrome 62.0.3202.94

Odp: Rekrutacja do San Andreas Police Departament Listopad 2017/2018

Nick:MrKewciu
SID:541
Imię:Kewin
Wiek:17
Czas przegrany na serwerze:100
Coś o sobie: [Minimum 3 zdania]: Uczęszczam do Liceum-Mundurowego.Lubię grać w siatkówkę.Moje hobby to ASG.
Czy masz jakieś doświadczenie w SAPD? :Doświadczenie w grze jest 90%. W szkole uczę się wszystko o Policji tylko w realnym świecie i dużo jest z tym związane.Strzelałem już z AK-47,Glocka-17,Mozberga. Moje doświadczenie jest średnie ponieważ jestem w drugiej klasie.
Dlaczego akurat SAPD ?:Mam wielkie doświadczenie.

Offline

#6 2017-11-19 22:08:55

Keshu
Użytkownik
Dołączył: 2017-11-19
Liczba postów: 1
Windows 7Chrome 62.0.3202.94

Odp: Rekrutacja do San Andreas Police Departament Listopad 2017/2018

Keshu napisał/a:

Nick: Keshu
SID:  500
Imię: Konrad
Wiek: 15
Czas przegrany na serwerze: Obecnie 7 godzin.
Coś o sobie: [Minimum 3 zdania] Mam na imię Konrad, mam 15 lat. Mieszkam na śląsku. Interesuję się piłką nożną jak i Policją. Od dziecka lubiłem bawić się w tzw. "policjantów i złodziei " oraz jeździć po sklepach w takich wózkach podobnych do radiowozu.  Raz gdy byłem w sklepie widziałem zwykły wózek nie radiowóz. Gdy zbliżyłem się do niego z mamą krzyknąłem "stać tu policja!" wszyscy się śmiali a ja nie wiedziałem o co chodzi i się rozpłakałem (miałem wtedy około 7 lat). Lub jeszcze jedna historyjka która wydarzyła mi się nie dawno, ponieważ 11 listopada. Poszedłem z psem na spacer, i zobaczyłem po chwili że na drodze stoi policjant. Podszedłem do niego i zapytałem jak to jest być policjantem, i rozmawiałem z nim o takich rzeczach przez chyba pól godziny.
Czy masz jakieś doświadczenie w SAPD? : Tak byłem z adamkiem2409 na jednym serwerze w policji, oraz sam na innym.
Dlaczego akurat SAPD ?: Ponieważ jak już wcześniej wspomniałem, bardzo interesuje się tym zawodem i lubię odgrywać role policyjne.

Offline

#7 2017-11-19 22:37:07

Emil
Użytkownik
Dołączył: 2017-11-19
Liczba postów: 3
WindowsFirefox 57.0

Odp: Rekrutacja do San Andreas Police Departament Listopad 2017/2018

Nick:Emil
SID:
Imię:Emil
Wiek:15
Czas przegrany na serwerze:5h
Coś o sobie: Mam na imie Emil chodze do 3 klasy gimnazjum
Czy masz jakieś doświadczenie w SAPD? :Tak mam znam komendy i ogarniam te rp
Dlaczego akurat SAPD ?:No nigdzie jeszcze nie bylem w SAPD wiec warto byloby sprobowac moze sie uda [sred])





Napisz więcej zdań o sobie , w przeciwnym razie podanie zostanie odrzucone.

Offline

#8 2017-11-19 22:39:37

KamcioPL
Użytkownik
Dołączył: 2017-11-19
Liczba postów: 1
Windows 7Firefox 57.0

Odp: Rekrutacja do San Andreas Police Departament Listopad 2017/2018

Nick:KamcioPL
SID:548
Imię:Kamil
Wiek:14
Czas przegrany na serwerze:2h
Coś o sobie: [Minimum 3 zdania] lubie motoryzacje piłke nożną mam 14 lat posiadam ts/skeyp o mnie to tyle
Czy masz jakieś doświadczenie w SAPD? :dosyc duże
Dlaczego akurat SAPD ?:bo to frakzja w kturej trzeba wiele umieć




Popraw ortografię oraz napisz więcej zdań o sobie , w przeciwnym razie podanie zostanie odrzucone.

Wiadomość dodana po 18 h 59 min 34 s:
Nick: KamcioPL
SID: 548
Imię: Kamil
Wiek: 14
Czas przegrany na serwerze: 2h
Coś o sobie: [Minimum 3 zdania] lubię motoryzacje piłkę nożną mam 14 lat posiadam ts umiem wiele komend SAPD np: /kajdanki i tym podobne ,
ogólnie jeszcze lubię modelarstwo ,
Czy masz jakieś doświadczenie w SAPD? :dosyć duże
Dlaczego akurat SAPD ?:bo to frakcja w której trzeba wiele umieć

Wiadomość dodana po 19 h 37 s:
Nick: KamcioPL
SID: 548
Imię: Kamil
Wiek: 14
Czas przegrany na serwerze: 2h
Coś o sobie: [Minimum 3 zdania] lubię motoryzacje piłkę nożną mam 14 lat posiadam ts umiem wiele komend SAPD np: /kajdanki i tym podobne ,
ogólnie jeszcze lubię modelarstwo ,
Czy masz jakieś doświadczenie w SAPD? :dosyć duże
Dlaczego akurat SAPD ?:bo to frakcja w której trzeba wiele umieć

Offline

#9 2017-11-20 17:43:52

Kanopro
Użytkownik
Dołączył: 2017-11-20
Liczba postów: 1
Windows 7Chrome 62.0.3202.94

Odp: Rekrutacja do San Andreas Police Departament Listopad 2017/2018

Nick:Kanopro
SID:20
Imię:Szymon
Wiek:13
Czas przegrany na serwerze:1.2833333333333333333333
Coś o sobie: [Minimum 3 zdania]:Mieszkam w Stęszewie.Moje hobby to łowienie ryb.Moje ulubione gry to mta,spintires,farming simulator 2017.
Czy masz jakieś doświadczenie w SAPD? :Mam doświadczenie,znam się na komendach.
Dlaczego akurat SAPD ?:Ponieważ lubię pomagać innym.Zatrzymywać ludzi.

Ostatnio edytowany przez Kanopro (2017-11-20 17:47:31)

Offline

#10 2017-11-20 17:46:52

lypik000
Użytkownik
Dołączył: 2017-11-14
Liczba postów: 11
WindowsOpera 49.0.2725.39

Odp: Rekrutacja do San Andreas Police Departament Listopad 2017/2018

Nick:lypik000
SID:126
Imię:Damian
Wiek:16 lat
Czas przegrany na serwerze:34.3 godzin
Coś o sobie: [Minimum 3 zdania]Nazywam sie Damian,mam 16 lat.Chodze do branżowej szkoły zawodowej .Interesuje sie sportem i także policją.Mieszkam w woj.Małopolskim
Czy masz jakieś doświadczenie w SAPD? :Tak mam jestem w SAPD na innych serwerach
Dlaczego akurat SAPD ?:Ponieważ, bardzo dobrze umiem Rp i bardzo dobrze potrafie kontrolowac pojszdami podczas poscigów. Słucham sie wyzszych rang .




Pozdrawaim lypik000.

Offline

#11 2017-11-20 17:56:24

BlackPS4
Użytkownik
Dołączył: 2017-11-20
Liczba postów: 1
Windows XPOpera 36.0.2130.80

Odp: Rekrutacja do San Andreas Police Departament Listopad 2017/2018

Nick:BlackPS4
SID: 398
Imię:Krystian
Wiek:16
Czas przegrany na serwerze: 125m
Coś o sobie: [Minimum 3 zdania]: Otóż jak podałem wyżej jestem Krystian ,16 lat. [dblpt]D Raczej nie mam problemów z ortografią jak i z poznawaniem nowych osób także środowiska. Interesuję się grami typu RPG, MMO : Margonem, Tibia, Metin ale skończyło się na mta oczywiście mam czas na te wszystkie gry ale poświęcam najwięcej czasu na Metina i mta, nie wydaję pieniędzy na gry, moje drugie zainteresowanie to kolarstwo , poprostu lubię jeździć na rowerze choć mam 3 km do szkoły bus 3zł więc trzeba se radzić, także lubię skakać po dachach  i różnych budowlach. Raczej jestem uparty, znajomi mają mnie za świra a nieznajomi mnie uznają za normalną osobę.
Czy masz jakieś doświadczenie w SAPD? : Tak, rok temu grałem w mta ale przestałem zacząłem grać w "Lola" ale wróciłem i akurat na ten serwer się natknołem
Dlaczego akurat SAPD ?: SAPD zawsze mi się kojarzyło z Frakcją dla mnie, ze względu, że jest rozbudowana, zawsze się bawiłem w 'Policjanta"

Myślę o pozytywnym rozpatrzeniu tego podania, Miłej gry [dblpt]D

Offline

#12 2017-11-20 18:37:55

jaimojaspace
Użytkownik
Dołączył: 2017-11-20
Liczba postów: 1
WindowsOpera 48.0.2685.52

Odp: Rekrutacja do San Andreas Police Departament Listopad 2017/2018

Nick:jaimojaspace
SID:187
Imię:Karol
Wiek:15 lat
Czas przegrany na serwerze:4h
Coś o sobie: a wiec tak bardzo interesuje mnie informatyka jest to fajny zawód .Bardzo lubię grać na waszym  serwerze jest bardzo fajny . bardzo lubie jeść pomarańcze i mandarynki.
Czy masz jakieś doświadczenie w SAPD? :tak mam małe doświaczenie.
Dlaczego akurat SAPD ?:Bardzo chciałbym być w sapd ponieważ jest to bardzo fajna frakcja i jest bardzo dobrze odgrywane rp.

Offline

Użytkowników czytających ten temat: 0, gości: 1
[Bot] ClaudeBot